Koninklijke Wommelgemse Turners vzw
Sonja van der Velden

Functie:  voorzitter
Beroep:  huisvrouw


Tel: 0474/72 71 17
E-mail: sonja.vdv@hotmail.com

Denise Van Hove

Functie:  secretaris
Beroep:  gepensioneerde



Tel:  03 353 12 10
E-mail:  kwturners@hotmail.com

Femke Soetewey

Functie:  bestuurslid
Beroep:  CRA




Tel:  0472/47 58 30
E-mail:  femkesoetewey@hotmail.com

Werner Campenaerts

Functie:  bestuurslid
Beroep:  diensthoofd secretariaat gemeente Wommelgem




Tel:  0485/89 21 48
E-mail:  werner.campenaerts@telenet.be

Kelly Joris

Functie:  penningmeester
Beroep:  boekhoudster




Tel:
  0478/28 49 21
E-mail: k.joris@essent.be

Anne Soontjens

Functie:  bestuurslid, ledenbeheer
Beroep:  leerkracht secundair onderwijs




Tel:  0472/49 67 45
E-mail:  anne_soontjens@hotmail.com

Marleen Vervliet

Functie:  bestuurslid, sporttechnisch co√∂rdinator
Beroep:  huisvrouw




Tel: 0474/50 19 14
E-mail: marleen.vervliet@scarlet.be

Guy van der Velden

Functie:  bestuurslid
Beroep:  ICT analist en projectleider



Tel:  0496/59 81 32
E-mail:  guy.van.der.velden@telenet.be

Werking Bestuur
AXA Argenta Stuartcatering Carrefour Market